CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Zásaditý ozdravný program – hluboké odkyselení a celkový restart organismu

Jak vám pomůže Zásaditý ozdravný program?

V tomto článku vám představíme profesionální odkyselovací Zásaditý ozdravný program, který používají němečtí lékaři přírodní medicíny. Slouží k celkové hluboké regeneraci organismu. Na rozdíl od amatérských odkyselovacích programů založených pouze na zásadité stravě, má tento program řadu dalších mechanismů, které vaše odkyselení znásobí (dále popíšeme proč). Při tom nemusíte nikam jezdit, vše si provádíte doma v pohodlí svého domova. Po celou dobu programu vás podporujeme po telefonu nebo po Skype.  Je to vynikající restart organismu – začátek každého ozdravování –  podle metodiky německých lékařů přírodní medicíny.

Velmi účinný regenerační program založený na tzv. odkyselování organismu pomocí redukované zásadité stravy (na cca 50% běžného příjmu – to je první výrazné zvýšení odkyselovací síly), zásaditých přípravků (druhé zvýšení odkyselovací síly)  a snadných podpůrných detoxikací (třetí zvýšení odkyselovací síly). Při tom netrpíte hlady. Jíte totiž jen vybrané potraviny, které nenabuzují hlad. V tomto originálním komplexním spojení spočívá vysoká odkyselovací a ozdravovací síla programu. Program trvá jen 14 dnů a je to velmi dobrá alternativa pro ty, kdo například nemůže a nebo nechce absolvovat delší půst. Tento program je rychlý, účinný a navíc pro klienty i snadno zvládnutelný. A bez velkého odříkání jako při striktních půstech.  Na českém trhu je takto účinný odkyselovací a zároveň ozdravný program ojedinělý.

Hned na začátku musíme zdůraznit, že se nejedná jen o nějakou nárazovou dietu, jako jsou např. diety na hubnutí. Program je koncepčně jinak zaměřen. Je určen k systematickému ozdravení všech buněk organismu v domácích podmínkách při běžném pracovním režimu. Jeho hlavním cílem je systematické zlepšení vnitřního biochemického prostředí organismu (většina lidí je totiž překyselena) a zlepšení příjmu některých běžně nedostatkových živin. Tím se vytvoří lepší podmínky pro činnost hormonů, enzymů i nervů, hlavních regulátorů organismu, kterým právě překyselení brání v dobré funkčnosti. To vede k celkovému ozdravení při mnoha zdravotních problémech, které jsou způsobeny poruchami v činnosti hormonů, enzymů a nervů. (Takových zdravotních problémů je velké množství).

Na rozdíl od Půstu pro zdraví tento program mohou absolvovat i nemocní a starší lidé., kteří trvale užívají léky. Denní kalorická hodnota přijímaných převážně tzv. zásaditých běžných potravin během prvních 14 dnů detoxikace je cca 1100- 1300 kcal, což znamená, že je omezena přibližně na 50% běžného denního příjmu. Proto je také o 50% odlehčena kapacita detoxikačních orgánů. Zbývající kapacitu detoxikačních orgánů organismus využívá na odstranění starých zátěží. Proto je tento způsob odkyselení tak účinný.

Odlehčení stravy o 50% na 14 dnů má tedy podobný detoxikační efekt jako držení striktního půstu po dobu 1 týdne. Vzhledem k tomu, že po dobu Zásaditého ozdravného programu je omezena konzumace potravin, které nabuzují chuť k jídlu, je i 50% omezení jídla snesitelné. Po dobu programu nebudete pociťovat klasický pocit hladu a budete se cítit výborně odlehčeně. Program je užitečný i tím, že nenásilnou formou postupně sníží nutkavé chutě na uhlovodany, které většinou i lidem s nadváhou brání v hubnutí. V případě, že nepotřebujete hubnout, máme i variantu Zásaditého ozdravného programu, při kterém si váhu udržíte.

Jaký konkrétní užitek budu mít ze Zásaditého ozdravného programu v trvání 14 dnů?
 
  • Dojde k „vnitřní operaci“ a úklidu uvnitř vašeho organismu.  Snížením kalorického příjmu na 50% běžné dávky se výrazně odlehčí organismu. Detoxikační orgány zbývající 50% kapacitou “uklízejí” staré odpady buněčného metabolismu, které jsou uloženy v mezibuněčných prosotrech.  Organismus ale dál plnohodnotně funguje, jen je donucen žít částečně i ze svých zásob. Nejprve stravuje vše, co do organismu nepatří. Nachází hleny, tuky a staré buňky, které jsou uloženy na různých místech organismu. Výrazné omezení stravy tak umožňuje globální pročištění organismu. To například pomáhá odstranit z kloubů toxiny a tím odcházejí bolesti kloubů.  Za 14 dnů programu se zbavíte přibližně 3-5 kg toxinů a tuků, které brání vašemu organismu v lepším fungování. Je to první fáze vašeho ozdravování. 
  • Vzhledem k speciálnímu omezení stravy jsou buňky jsou po 14 dnech jsou více citlivé k hormonům inzulinu a leptinu. Snižuje se tzv. inzulinová a leptinová rezistence, která mnohem lidem s nadváhou brání v hubnutí.
  • Zásaditý ozdravný program je nezbytný začátek, pokud se někdo potřebuje zbavit zdravotních problémů. Po 14 dnech programu je však nutno přejít do druhé fáze – na speciální regenerační program. Více se o našich speciálních regeneračních programech dozvíte v článku a videu po prokliku.
  • Zásaditý ozdravný program je nenásilným začátkem, pokud někdo chce začít měnit svůj životní styl. Umožňuje např. velice kvalitní start při změně životního stylu, např. při  hubnutí, kde máme vysoce účinný navazující redukční program.
  • Pročištěný organismus je schopen lépe využít esenciální živiny, které přijímáme potravou. Teprve, když esenciální živiny proniknou až do buněk a tkání, získají buňky dostatek stavebního materiálu k tvorbě enzymů, hormonů a dalších látek, které organismus potřebuje. Tím se zlepšuje činnost buněk a dochází k jejich ozdravování a omlazování. Počáteční detoxikace je jen prvním výchozím krokem k dalšímu ozdravování a omlazování. K dokončení procesu ozdravování je po skončení Zásaditého ozdravného programu potřebné udělat ještě druhý krok – zajistit si pro očištěné buňky všechny potřebné živiny. Vhodné je přejít na systém plnohodnotné výživy, která je vždy součástí všcch našich regeneračních programů.
  • Zažijete pocit odlehčení a zklidnění, používá se i při chronické únavě. Každý, kdo výrazně odlehčí svou stravu, se bude celkově lépe celkově cítit a i se psychicky zklidní. Často dochází ke zlepšení spánku, odchází migrény. Upravuje se krevní tlak, zlepšuje se stav pleti. Překvapí vás, kolik budete mít energie, i když vlastně o dost méně jíte. Ale potřebných živin máte dostatek.
  • Pročištěním se organismus celkově regeneruje – a to až do buněčné úrovně. Protože buňky začnou lépe fungovat, je  v tomto smyslu možné mluvit i o omlazení buněk 
  • Dochází ke změně ve vnímání významu výživy. Při programu pochopíte, jak velký význam má složení výživy na vaše zdraví. Po 14 dnech se často  upravuje vysoký tlak, hladina cukru v krvi, ztrácí se ekzémy, odchází bolesti svalů a kloubů, záněty.
  • Omezení závislosti na sladkém – vzhledem k tomu, že tento originální program omezuje potraviny, které normálně nabuzují chuť k jídlu, nevyvolává konzumace potravy nutkavé chutě a snižuje se závislost na sladkém.
  • Co je určitě důležité, program vás finančně nezatíží. I když něco stojí, za 14 dnů výrazně ušetříte za jídle.

Důležité: Tento Zásaditý ozdravný program přinese užitek každému, kdo ho použije. Je to nástroj pro celoživotní údržbu zdraví v dnešní moderní době. Doporučuje se opakovat jednou ročně, jako prevence. Je vhodný i pro klienty, kteří trvale užívají léky a nebo jsou starší a nemohou procházet např. intenzivním Půstem pro zdraví.  Celkové ozdravení organismu se dostaví vždy. To neumí žádná tabletka. Nemůžete nic ztratit, jen získat. A to určitě stojí za trochu investovaného času a peněz, které do svého ozdravení vložíte. Celý program si můžete objednat třeba hned u nás na e-shopu.

Čím je Zásaditý ozdravný program výjimečný?

Je sestaven podle pravidel německých lékařů přírodní medicíny. Je účinný a výjimečný právě proto, že kombinuje několik ozdravných mechanismů:

 1. Omezení stravy – strava je omezena přibližně na 1100 – 1300 kcal. Omezení stravy je při všech intenzivních detoxikačních programech velice důležité. Bez omezení stravy by detoxikace nebyla tak rychlá. Přesto se omezení stravy bát nemusíte, hlad mít určitě nebudete. Abyste při snížení dávek některých potravin netrpěli nedostatkem esenciálních živin, zejména vitaminů, které je třeba doplňovat každý den (vitaminy skupiny B, C,) , jsou tyto doplňovány. Dále se doplňuje i cholin a inositol, které jsou důležité pro regeneraci jater. Játra jsou navíc ještě očišťována pomocí podpůrné detoxikace.
 2. Vyloučení potravin, které nabuzují chuť k jídlu. Právě tento princip zajišťuje, že se dá omezit strava, a přesto budete sytí. Omezují se potraviny s tzv. vysokým glykemickým indexem.
 3. Konzumace převážně zásadotvorné stravy – ta neutralizuje kyseliny uložené v organismu, především v mimobuněčných prostorech.
 4. Posílení příjmu zásaditých minerálů –  k intenzivnějšímu odkyselení se doporučuje používat ještě zásaditý přípravek 
 5. V metodice jsou zařazeny snadné detoxikační procedury, které stimulují činnost detoxikačních orgánů, zejména jater a plic. Tím se detoxikace prohlubuje a celý program se lépe snáší
 6. Systematický pohyb dle kondice klienta – prohlubuje se odkyselení. Pohyb má více aspektů (zvyšuje pohyb lymfy, napomáhá odvádění toxinů z organismu, zajišťuje lepší výživu orgánů a tkání, promazává chrupavky, brání úbytku svalové hmoty)

Písemná metodika Zásaditého ozdravného programu obsahuje veškeré informace potřebné pro jeho úspěšné absolvování. Zvládne každý. Program je určen i pro klienty, kteří trvale užívají léky. Velmi vhodný je i pro starší generaci.

Jinak řada klientů si Zásaditý ozdravný program dělá jen tak pro ozdravení, bez viditelných zdravotních problémů.  Prostě pro odlehčení. Zde tvrdíme, že se jedná se o velice účinné domácí lázně, jaké v ČR jinde nezažijete. Vlivem úpravy a omezení stravy, což není běžné v jiných lázních, každý na sobě za 14 dnů určitě pocítí výrazné změny. Na vlastní kůži zažijete citelné ozdravení.

Naše poradenství při Zásaditém ozdravném programu

Zásaditý ozdravný program u nás neprobíhá ve stylu „kup a běž“! Jde nám o to, abyste program dobře pochopili, včetně  zákonitostí ozdravování. Proto je součástí i případné poradenství po celou dobu programu. Má to své opodstatnění.  Začátečníci, kteří program absolvují poprvé, mají často obavu, jak vše proběhne, i když si celou metodiku důkladně předem nastudují. Naše následné poradenství vám dodá jistotu, že vše budete provádět dobře a tím váš ozdravovací proces bude probíhat správně.

Metodika Zásaditého ozdravného programu včetně následného poradenství po celých 14 dnů programu stojí 900,-Kč. 

Zásaditý ozdravný program si můžete přímo objednat u nás na e-shopu. Klikněte zde.

 

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva