CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Srdeční arytmie a její léčba

Srdeční arytmie a jak se jí zbavit pomocí metod lékařů přírodní medicíny.

Jaké regenerační metody používají lékaři přírodní medicíny při srdeční arytmii?

V tomto článku se dozvíte, jak se lze zbavit srdeční arytmie, a to bez léků. Léky totiž v tomto případě nemohou moc pomoci. Na srdce je třeba působit komplexně. Regenerační metody lékařů západní přírodní medicíny, které také na srdeční arytmii použijete, působí univerzálně.

Klasická medicína tento zdravotní problém neumí uspokojivě vyřešit, ale jak ukazuje praxe lékařů přírodní medicíny, musí se zvolit úplně jiný přístup. Jde o to radikálně změnit vnitřní biochemické prostředí organismu, čehož se dá dosáhnout změnou struktury stravy a důsledným odkyselením. pak všechno v organismu funguje jinak, i srdce. Důležitá je i plnohodnotná výživa, t.j. dostatek všech esenciálních živin.   Tyto dvě metody t.j. odkyselení a plnohodnotná výživa je základ postupu při srdeční arytmii. Tento regenerační postup koresponduje se zákony fungování organismu a jde až k příčině problému. Proto má mnohem lepší výsledky. Ale není to pilulka, zde regenerace spočívá na klientovi, který musí sám celou proceduru provést. A pak to jde. Používají se k tomu lékařské ozdravovací metody, které dále popíšeme. Určitě je zajímavé i to, že si celý regenerační program provádíte sami doma v běžném pracovním rytmu. 

Při této komplexní metodě vlivem ozdravovacích mechanismů kromě odstranění srdeční arytmie dochází i k výrazné regeneraci celého organismu. To žádná jiná metoda neumí. V tom je tento regenerační postup výjimečný. 

Vliv překyselení organismu na srdeční arytmii

Přírodní medicína přičítá srdeční arytmii dvěma hlavním příčinám. Tou první je tzv. překyselení organismu. To je situace v organismu, kdy mezibuněčný prostor je znečištěn, tzv. překyselen. Toto nepřátelské prostředí narušuje činnost hormonů a enzymů, které přes toto znečištěné prostředí nemohou procházet.  A to je hlavní příčina. Jak známo srdeční arytmie se dává do souvislosti s poruchami vedení elektrických, nervových i hormonálních signálů, které regulují činnost srdce. Podobně jako např. v případě krevního tlaku je zde hlavním regulátorem tzv. bloudivý nerv.  Toto narušení regulace organismu včetně srdce ale nevzniká samo od sebe, je odrazem biochemického stavu vnitřního prostředí organismu, což je zejména mezibuněčný prostor. Jestliže je organismus tzv. překyselen, bloudivý nerv nemůže dobře fungovat a to je to hlavní příčina srdeční arytmie. Nervové a elektrické signály mají stížené podmínky pro přenos, rovněž hormony v kyselém prostředí nefungují, tak jak by měly. A to jsou hlavní příčiny srdeční arytmie.  

Potěšitelnou zprávou pro všechny, kdo srdeční arytmií trpí je to, že překyselení organismu je poměrně snadno řešitelné. K urychlení regenerace (zejména u klientů s nadváhou) naše společnost podle vzoru německých klinik přírodní medicíny klientům nabízí pro domácí užití v běžném pracovním rytmu 14 denní Zásaditý ozdravný program. Ten pomáhá rychle odstranit celkové překyselení organismu. Ale samozřejmě v případě srdeční arytmie je velice důležité, aby organismus zůstal trvale nezakyselen. To znamená, je potřeba nastavit správně zejména dlouhodobý stravovací systém tak, aby se organismus dále nezakyseloval. Pro potřeby řešení srdeční arytmie máme zpracován speciální Regenerační program při srdeční arytmii, který klientům poskytujeme. Regenerační program obsahuje několik lékařských regeneračních metod, které společně působí k odstranění hlavních příčin srdeční arytmie. Dále vysvětlujeme podstatu. 

K překyselení organismu dochází vlivem dlouhodobě zvýšené konzumace tzv. kyselinotvorných potravin – masa, uzenin, sýrů, mléčných výrobků, pečiva a sladkostí. K překyselení přispívá také nedostatek pohybu a stresové situace. Při dlouhodobém působení těchto vlivů se organismus nestačí zbavovat svých kyselých metabolitů a ty se postupně ukládají v mezibuněčných prostorech. To jsou svého druhu mezisklady, které organismus využívá, aby v krvi udržel acidobazickou rovnováhu. Navenek je tedy všechno v pořádku, ale tato tzv. skrytá acidóza, způsobuje celou řadu zdravotních problémů a celkově ovlivňuje mnohé pochody v organismu. Odhaduje se, že problém překyselení se v našich končinách může v nějaké míře týkat 80% obyvatelstva. Srdeční arytmie je jen jedním z možných projevů překyselení organismu. Dalšími jsou např. nadváha, vysoký krevní tlak a vysoký cholesterol. Těch se ale můžete zbavit současně i se srdeční arytmií stejným postupem, Zabijte tak, jak se říká “dvě mouchy jednou ranou”.

Vliv nedostatku živin na srdeční arytmii

Druhým důvodem, který stojí za srdeční arytmií je nedostatek některých živin, které jsou právě důležité pro to, aby srdce dobře fungovalo. Zde se může jednat o draslík, vápník a sodík, ale nejen o ně. Je třeba si uvědomit, že každá esenciální živina (a je jich celkem 46, které se musí dodávat potravou) je pro činnost organismu důležitá, protože esenciální živiny jsou nedílnou součástí hormonů, enzymů, ovlivňují acidobazickou rovnováhu. Protože působí ve složitých komplexech, je vždy důležité prověřit, jestli pacient ve své výživě má všechny potřebné esenciální živiny, a to v potřebném množství. V našich končinách lidé netrpí totálním nedostatkem některých živin, ale dost často mohou trpět jen částečným nedostatkem živin.

Proto při tomto zdravotním problému velice pomáhá přejít na zdravý systém výživy tzv. Plnohodnotnou výživu. Systém plnohodnotné výživy na rozdíl od různých diet či ochuzených „zdravých výživ“ je „plnokrevná“ výživa. Nebudete trpět hlady. Jedná se o jednoduchý plán, podle kterého se stravujete a který zajistí příjem všech 46 nenahraditelných živin. Jen běžnou “chaotickou” stravou se všechny živiny zajistit nedají, a proto také nemůže léčit. Plnohodnotná výživa je proto významný pokrok a klíč k dokončení ozdravení. Snadno se dodržuje. Dá se dokonce říci, že vás dodržování tohoto systému nezatíží více, než běžné stravování.  Výživa je druhou nedílnou součástí této metody, bez ní se výsledný ozdravný efekt nedostaví. Pokud po skončení hluboké detoxikace klient přejde na plnohodnotnou výživu, esenciální živiny pronikají až do buněk, které pak lépe produkují enzymy, hormony, lépe fungují nervy. Lépe fungují sebelečebné síly organismu.

Komplexní působení na zdravotní problém

Každý pro sebe vždycky hledá to nejlepší řešení svého zdravotního problému, to je pochopitelné. Na internetu se popisují různé metody (často orientální), ale i doplňky, čaje, bylinky, tinktury, které pomáhají při srdečních obtížích. Některé z nich skutečně mohou nakrátko pomoci, podobně jako léky. Zde bych chtěl všem hledačům vzkázat: Pokud se metoda, které si nakonec zvolíte pro řešení své arytmie, nezabývá vaší celkovou výživou, odkyselením a životním stylem, – to znamená neřeší KOMPLEXNĚ všechny hlavní příčiny srdeční arytmie, určitě vám příliš nepomůže, pouze zbytečně utratíte peníze.

Náš Regenerační program při srdeční arytmii je založen na tom, že NAJEDNOU systematicky ukazuje, jak působit na všechny hlavní příčiny těchto problémů (u každého samozřejmě nemusí být všechny příčiny). A právě toto soustředěné systematické působení pomáhá se zbavit srdeční arytmie. Současně se zbavíte i jiných zdravotních problémů, které vás možná trápí (např. nadváhy, vysokého tlaku). Ozdravení je totiž celkové. Dlouhodobě odzkoušeno.

Pokud se potřebujete ještě na něco zeptat kontaktujte nás v pracovní době 10.00 až 17.00 na tel. 777 143 283 nebo 7777 44 247 nebo nám napište mail. 

Autor článku: Ing. Vladimír POPOV, Copyright, 2015, 2017

Poznámka o autorovi: Autor je lékařsky certifikovaným specialistou na oblast plnohodnotné výživy a lékařsky řízených půstů (Německo 2013). Oblasti zdraví a výživy se zabývá více než 30 let, z toho 15 let profesionálně. Řídí Centrum řízené regenerace s.r.o.. Publikuje především na internetu. K datu copyrightu zveřejnil více než 50 odborných článků o souvislostech mezi výživou, překyselením organismu a pravou příčinou nejrůznějších zdravotních problémů.

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva