CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Půst – ceník

Striktní Půst pro zdraví, který lze provádět v délce 2 až 10 dnů. Metodika je zajímavá tím, že skoro nic nejíte, a přesto nemáte hlad a budete se cítit dobře.  Poskytneme vám přesnou a bezpečnou metodiku a poradíme vám při vašem prvním Půstu pro zdraví. 

Metodika je napsána erudovaně na základě praxe německých lékařů a našich vlastních zkušeností s vedením českých klientů.  Zasíláme ji e-mailem 

Pokud máte zájem se naučit provádět Půst pro zdraví podle německé lékařské metodiky, můžete si objednat metodiku k jeho provádění na našem e-shopu. Jakmile se tento půst jednou naučíte provádět, můžete pak používat celoživotně. Tato znalost se určitě vyplatí, tím spíše, že v roce 2016 Japonec Yoshinori Ohsumi získal NOBELOVU CENU ZA FYZIOLOGII A LÉKAŘSTVÍ za popsání jevu tzv. autofagie (anglicky „autophagy“ –  tzv. jevu „sebepojídání“, kterým buňky likvidují své nepotřebné a staré součásti většinou bílkovinové povahy. K tomuto jevu dochází při delších striktních půstech a hladovění. Tím se buňky obnovují a omlazují. A omlazování buněk pomocí striktních půstů je tak již i vědecky podloženo. Dobrá metodika vám zaručí, že se vyhnete potížím, které při neodborně vedených striktních půstech nastávají.

Půst pro zdraví – metodika a následné poradenství během půstu v trvání 7 až 15 dnů (cena 900,-Kč). Velice důležité pro klienty bez zkušeností s dlouhými striktními půsty.  K vyřízení objednávky klikněte na tento odkaz

Pro další informace týkající se možností regenerace pomocí půstů a regeneračních programů nás prosím kontaktujte zde.

 

 

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva