CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Půst a pocit hladu

Jistě si dáváte otázku, jak je možné, že při Půstu pro zdraví, není klasický pocit hladu? Přeci když nejíme, všichni známe nepříjemné pocity hladu?

normalni-vyziva
 
vnitrni-vyziva
 

Při nahodilém nebo krátkodobém hladovění je obvykle hlad.  Ale při delším hladovění platí jiné zákonitosti. Každý organismus se totiž při hladovění, umí přepnout do režimu tzv. vnitřní výživy. Tak to funguje i u Půstu pro zdraví. Naše metodika půstu umožňuje přepnout do režimu vnitřní výživy prakticky během 1. až 2. dne Půstu pro zdraví. V režimu vnitřní výživy organismus žije na úkor svých vlastních zásob. Organismus tedy vlastně vůbec nehladoví a netrpí, jen je člověk vyživován plnohodnotně jiným způsobem, a to zevnitř z vlastních zásob, především ze zásobních tuků. Nedochází tedy k žádné podvýživě a také nepociťujete klasický hlad. Tyto zákonitosti vnitřní výživy znají většinou jen odborníci na půsty a hladovění, běžní lidé to neznají. Při Půstu pro zdraví není hlad právě proto, že se do režimu vnitřní výživy přepnete hned na začátku půstu. A to je celé tajemství.

Pokud máte zájem se naučit provádět Půst pro zdraví podle německé lékařské metodiky, můžete si objednat metodiku a balíček přípravků k jeho provádění na našem e-shopu. Jakmile se tento půst jednou naučíte provádět, můžete pak používat celoživotně. Tato znalost se určitě vyplatí, tím spíše, že v roce 2016 Japonec Yoshinori Ohsumi získal NOBELOVU CENU ZA FYZIOLOGII A LÉKAŘSTVÍ za popsání jevu tzv. autofagie (anglicky „autophagy“ –  tzv. jevu „sebepojídání“, kterým buňky likvidují své nepotřebné a staré součásti většinou bílkovinové povahy. K tomuto jevu dochází při delších striktních půstech a hladovění. Tím se buňky obnovují a omlazují. A omlazování buněk pomocí striktních půstů je tak již i vědecky podloženo. Případně můžete využít i službu našeho trenéra, který vás může při vašem prvním delším půstu doprovázet. Tím se vyhnete komplikacím. 

Půst pro zdraví – základní balíček. K vyřízení objednávky klikněte na tento odkaz

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva