CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Náš tým

Náš tým 

 

V Centru řízené regenerace s.r.o. v Praze , které funguje jako kombinovaná poradna pro zdravý životní styl a psychologická poradna, pracují:

 

Ing. Vladimír POPOV – jednatel společnosti Centrum řízené regenerace s.r.o., kouč zdravého životního stylu a poradce v plnohodnotné výživě

 

Dlouhodobě ho zajímá vše, co se týká udržování pevného zdraví a co vede k dlouhověkosti. Sbírá k tomu potřebnou literaturu a studuje ji.     Snad nejpříhodněji se tato nová profese dá nazvat např. „trenér zdraví“ nebo „kouč zdravého životního stylu“.  Soukromě se tímto koníčkem a sebevzděláváním na profesi „trenéra zdraví“ zabývá již více než 30 let. Rozsah literatury, které na toto téma vystudoval a má ve své soukromé knihovně, určitě přesahuje několikrát rozsah toho, co se studuje na běžné vysoké škole. Jeho koníček se postupně stal i hlavní profesí. Od roku 2002 se zdravím zabývá profesionálně, až do roku 2013 pracoval ve firmě vyrábějící produkty pro zdraví v pozici ředitele marketingu. V roce 2013 získal studiem v Německu zkouškou před lékařskou komisí certifikát trenéra Půstu pro zdraví. Tím se stal jedním ze dvou (druhá je jeho kolegyně) certifikovaných specialistů na řízené hladovění  a plnohodnotnou výživu v ČR.  Pravidelně se dále vzdělává a znalosti cizích jazyků (angličtina, němčina, ruština) mu umožňují získávat nové informace v zahraničí. Účastní se mimo jiné také mezinárodních konferenci na téma zdraví, výživa a hladovění – podrobnosti můžete najít na stránce Video a foto.

 

Po mnoha letech studia odborné literatury (včetně lékařské biochemie) i cest do zahraničí na kliniky přírodní medicíny, kde se také inspiruje (především Německo), dochází k tomu, že zdraví je především o tom, vytvořit organismu dobré podmínky pro ozdravování. To funguje i v případech závažných zdravotních problémů.  Tyto dobré podmínky lze nastolit pomocí několika účinných přírodních ozdravovacích metod, které jsou v současné době i náplní Centra řízené regenerace s.r.o.. A pak zdravotní problémy samy odezní. A to je ten nejlepší přístup k léčení nemocí a odstraňování zdravotních problémů.  K těm dobrým podmínkám, které organismus pro dobrou funkci potřebuje, patří: kvalitní a plnohodnotná strava s dostatkem všech esenciálních živin (to se v ČR značně podceňuje), dostatečný pohyb, vynechání potravin, které škodí,  dobré dýchání, ujasněný životní záměr, zvládání psychiky, pravidelná kontrola zdravotního stavu a také pravidelná detoxikace organismu.

 

Do oblasti zdraví byl tak nějak směřován od dětství.  Děda byl lékař, otec velký znalec bylin a přírodní léčitel.  Soukromý koníček vyústil také v to, že se zdravím posledních 14 let zabývá profesionálně. Z toho více než 12 let pracoval jako ředitel marketingu v  rodinné firmě svého bratra, která je zaměřena na výrobu bylinných čajů, bylinných mastí, doplňků stravy. Zde se prakticky denně setkával s tím, co má vliv na zdraví.  Podílel se i na vývoji řady výrobků. Má přehled o mnoha výrobcích zdravé výživy na trhu.

 

Při studiu literatury o zdraví a zdravém životním stylu studoval i přírodní léčebné metody. Z nich ho zaujaly – snad pro svou jednoduchost, rychlost a prokázanou funkčnost – léčebné hladovění a léčebné půsty.  Ve spojení s následnou Plnohodnotnou výživou a zlepšením životního stylu, jsou tyto metody skutečným pokladem, které mohou navrátit zdraví mnoha lidem.  Protože v České republice se řízeným hladověním prakticky nikdo nezabývá, rozhodl založit společnost, která bude tyto metody v ČR prosazovat. Jde mu o to, aby čeští klienti se mohli pomoci těchto metod ozdravovat a tím se i přirozeně zbavovat zdravotních problémů. V roce 2013 založil Centrum řízeného hladovění s.r.o.. (Poznámka: od 1.9.2016 vzhledem k výrazné změně programu se společnost přejmenovala na Centrum řízené regenerace s.r.o.). Zajímá se o nové a prověřené ozdravné metody a zavádí je do programu společnosti.

 

Protože léčebné hladovění a léčebné půsty lékaři v České republice jako léčebnou metodu zatím nevyužívají, navázal kontakty s několika klinikami přírodní a celostní medicíny v Německu a Ruské federaci, specializovanými na léčebné půsty a hladovění. Účastní se mezinárodních konferencí v oboru.  Dlouhodobě se zajímá zejména o výživu, řízené hladovění a jak tato ovlivňuje vnitřní biochemické prostředí organismu. Ve společnosti má na starosti rozvoj,  marketing a kontakty se zahraničními partnery. Vede Půsty pro zdraví. Poskytuje konzultace na téma plnohodnotná výživa. Provádí analýzy stravovacích návyků pro klienty a vyjasňuje problémy v jejich stravování, což je častá příčina zdravotních problémů. Pomáhá klientům při používání ozdravných metod, které vedou k celkovému ozdravení organismu.

 

Mgr. Věra Husáková – klinická psycholožka, kouč a lektorka intenzivního Půstu pro zdraví a Zásaditého ozdravného programu

 

Vystudovala filosofickou fakultu Karlovy University v Praze, obor klinická psychologie. Absolvovala speciální výcvik – Rogersovská psychoterapie. Základem této terapie je empatie a otevřenost ke klientovi. Učí ho vztahům, které on ve svém životě může využít nejenom k osobnímu růstu, ale k trvale lepší kvalitě svého života. Dále se účastnila speciálního výcviku v hypnóze podle H. Erikcsona. Erikcson měl hlavní podíl na tom, že se hypnoterapie stala regulérním nástrojem v klinické praxi. V Lisabonu se prakticky podílela na semináři ohledně smyslových vad. V této oblasti rovněž absolvovala několikatýdenní stáž v Itálii a účastnila se významných mezinárodních konferencí vždy s praktickou částí. Má bohaté zkušenosti v práci s lidmi. Zejména v oblasti prevence a zvládání stresu a v oblasti využití přirozených psychických schopností. V roce 2013 zakončila zkouškou před německou Lékařskou komisí vzdělání v oblasti půstů a výživy v Německu. V současnosti se věnuje problematice zdravého životního stylu a možnostem udržení či posílení celkového zdraví až do vysokého věku. Je přesvědčena, že stáří nemusí znamenat nemoc, ale že stáří ukazuje každému jednotlivci, jak o sebe dosavadní život on pečoval anebo také ne. Není stoupencem žádných dogmat a fanatismu. Jednoznačně zastává dlouhodobě udržitelný systém plnohodnotné výživy, který považuje za potřebný pro každého. Především zde také svoje vzdělání v současnosti stále rozvíjí. Všechny svoje znalosti uplatňuje nejenom ve formě kursů a přednášek, ale také při individuálním koučování. Účastní se zahraničních konferencí na téma zdraví, výživa a hladovění v zahraničí – podrobnosti můžete vidět na stránce Video a foto.

 

V širším týmu naší společnosti jsou i zahraniční kliniky přírodní a celostní medicíny, které v ČR zastupujeme (zatím Německo a Ruská federace). Umožňujeme českým pacientům, u kterých to situace vyžaduje, léčení na těchto klinikách. Všechny naše partnerské kliniky jsou připraveny pro příjem českých pacientů.

 

Naší partnerskou klinikou v Německu je Malteser klinik von Weckbecker, Fachklinik für Naturheilverfahren v městečku Bad Brückenau. Jedná se o kliniku přírodní medicíny, která se specializuje na léčebný půst. Kromě léčebného půstu používají i celou řadu dalších přírodních terapii. Její tradice je již více než 50 let.

 

Naším partnerem je i malé sanatorium Harmonie v Moskvě. Jedná se o malé rodinné sanatorium, specializované na léčebné hladovění. Funguje již od roku 1992.  Tým je velice zkušený a vstřícný.

 

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva