CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Media o půstech a hladovění

Na této stránce dokumentujeme, jak česká média publikují o půstech, hladovění i ve vztahu k naší společnosti. Rádi zde zveřejníme i další články, které se vztahují k tématice půstu, hladovění a zdraví, na které nás upozorníte. Kontaktujte prosím Centrum řízené regenerace s.r.o. na telefonu 777 143 283 nebo 7777 44 247 nebo nám pošlete mail.

 

Diskusní pořad Českého rozhlasu Plus “Pro a proti” byl vysílán 3.9.2015 09:30 Prospívají>


DENÍK – 5.2.2015
 

POHODA – č. 22/2015


 

Pokud máte zájem si udělat svůj vlastní názor na Půst pro zdraví a posoudit tak sami, jak na vás za funguje řízené hladovění, zkuste si udělat striktní Půst pro zdraví sami. 

S námi se můžete naučit správně provádět Půst pro zdraví podle německé lékařské metodiky, můžete si objednat metodiku a balíček přípravků k jeho provádění na našem e-shopu. Jakmile se tento půst jednou naučíte provádět, můžete pak používat celoživotně. Tato znalost se určitě vyplatí, tím spíše, že v roce 2016 Japonec Yoshinori Ohsumi získal NOBELOVU CENU ZA FYZIOLOGII A LÉKAŘSTVÍ za popsání jevu tzv. autofagie (anglicky „autophagy“ –  tzv. jevu „sebepojídání“, kterým buňky likvidují své nepotřebné a staré součásti většinou bílkovinové povahy. K tomuto jevu dochází při delších striktních půstech a hladovění. Tím se buňky obnovují a omlazují. A omlazování buněk pomocí striktních půstů je tak již i vědecky podloženo. Případně můžete využít i službu našeho trenéra, který vás může při vašem prvním delším půstu doprovázet. Tím se vyhnete komplikacím. Případně nás prosím kontaktujte Centrum řízené regenerace s.r.o. na tel. 777 143 283 nebo 7777 44 247, 

Půst pro zdraví – základní balíček. K vyřízení objednávky klikněte na tento odkaz

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva