CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Bronchiální astma

Astma –  komplexní řešení podle metodiky německých klinik přírodní medicíny.

 

Astma se považuje za těžký zdravotní problém, který nelze léky vyléčit. S tím souhlasím – léky jsou na tento zdravotní problém skutečně “krátké”… Přesto existují léčebné metody, které mohou i tak složitý zdravotní problém výrazně eliminovat a při dodržování určitých pravidel dostat po kontrolu. Možná vás to překvapí, ale zahraniční lékaři přírodní medicíny používají pro léčení astmatu kombinaci dvou metod: 1/na úvod hlubokou detoxikaci (např. řízený půst, řízené hladovění nebo odkyselující zásaditý program) a 2/ následnou plnohodnotnou výživou.  Tento postup je prověřen dokonce v klinické a ambulantní praxi lékařů přírodní medicíny (hlavně v Německu, v Ruské federaci, v USA). Je to tedy úplně jiný přístup k řešení tohoto problému než používá klasická medicína. Koresponduje se zákony fungování organismu a jde až k příčině problému. Proto má výsledky. Ale není to pilulka, zde léčení spočívá na pacientovi, který musí sám celou proceduru provést. A vyžaduje od klienta trpělivost, není to záležitost jednoho týdne… Při této komplexní metodě vlivem ozdravovacích mechanismů kromě vyléčení bronchiálního astmatu dochází i k výrazné regeneraci celého organismu. To žádná jiná metoda neumí. 

 

U všech léčebných metod založených na hluboké detoxikaci platí, že mají vlastně dvě hlavní fáze: první fází je vlastní detoxikace (např. řízený půst, řízené hladovění nebo odkyselující program), kdy dojde k důkladnému pročištění organismu a k harmonizaci orgánů. Jen hluboká detoxikace ale k úplnému uzdravení nestačí, ve druhé fázi léčení je vždy nutno přejít na velice kvalitní výživu s dostatkem všem esenciálních živin – tzv. plnohodnotnou výživu. Do výživy se musí dostat potřebné množství živin a navíc se musí obnovit i vyčerpané zásoby živin (to je u lidí se zdravotními problémy velice častý problém). Teprve když se do pročištěných buněk a orgánů dostanou potřebné živiny, dochází po detoxu k pokračování regenerace. U astmatu je ještě velice důležité plnohodnotnou výživu sestavit tak, aby nebyly obsaženy potraviny, které vyvolávají alergické reakce. Ale přitom zachovat plnohodnotnost výživy.

 

 

Systém plnohodnotné výživy je výživa, která zajišťuje, že ve stravě je obsaženo všech 46 esenciálních živin, které organismus nutně potřebuje a neumí si je vyrobit.  To je určitý jednoduchý plán, podle kterého se stravujete a který zajistí příjem všech 46 nenahraditelných živin. Jen běžnou “chaotickou” stravou se všechny živiny zajistit nedají, a proto také jen “chaotická strava” nemůže léčit.  Snadno se dodržuje. Dá se dokonce říci, že vás dodržování tohoto systému nezatíží více, než běžné stravování. Jak už bylo řečeno výše, při bronchiálním astmatu je nutné navíc vyloučit potraviny, které vám nesvědčí. Proto vám tuto speciální plnohodnotnou výživu musí naplánovat odborník, sami si ji stanovit nemůžete.

 

V tomto článku vám objasníme, jak je to možné, že tyto metody fungují. Německá přírodní medicína považuje astma za nemoc, která je spojena s tzv. překyselením organismu. K překyselení organismu dochází vlivem dlouhodobě zvýšené konzumace tzv. kyselinotvorných potravin – masa, sýry, mléko, uzeniny, bílé pečivo a sladkosti.  K překyselení přispívá také nedostatek pohybu.  Potěšitelnou zprávou pro všechny, kdo astmatem trpí je to, že překyselení organismu je poměrně snadno řešitelné a za 14 dnů se ho lze zbavit.  V Centru řízené regenerace s.r.o. pro tyto účely používáme německý odkyselovací program pod názvem Zásaditý ozdravný program případně Půst pro zdraví. U klientů s velkou podváhou přistupujeme rovnou k individuální plnohodnotné výživě.

 

Obdobný postup je také velice dobře prozkoumán v Ruské federaci. Tam pod názvem Razgruzočno-dietičeskaja terapija – RDT (v překladu Odlehčovací – dietní terapie) nebo též léčebné hladovění, používají vlastní bezpečnou metodiku hladovění, která komplexně ozdravuje celý organismus a výrazně posiluje i imunitu. Metodika hladovění RDT byla v Ruské federaci (předtím v rámci bývalého Sovětského svazu) důkladně prověřena a testována na tisících pacientech a je Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace uznána jako řádná léčebná metoda k léčení mnoha zdravotních problémů. Často chronických nebo i tzv. nevyléčitelných, kam bronchiální astma také patří. Léčení pomocí hladovění, kdy se z potravy vlastně vyloučí všechny potraviny, se dá jednoduše vysvětlit. Astma má jako hlavní příčinu alergii na určité potraviny. Tím, že se z potravy na dočasnou dobu vyloučí všechny potraviny, dojde na období hladovění k celkovému zklidnění organismu. Po skončení hladovění je ale nutné pokračovat v plnohodnotné výživě, která neobsahuje alergické potraviny.

 

Dále si uvedeme  několik léčivých mechanismů, které při těchto přírodních metodách mají pozitivní vliv na léčbu astma bronchiale (bronchiální astma):

 

1/ Důsledná detoxikace organismu. Jednou z prapříčin bronchiální ho astmatu je silné zanesení organismu, zejména v mezibuněčném prostoru. To brání dobré činnosti buněk.  Při detoxikaci je umožněno každé buňce zbavit se téměř dokonale svých produktů látkové výměny, které jsou v jejím okolí nahromaděny.To se pak projeví v činnosti celých tkání i orgánů. Pročištěné buňky, tkáně i orgány lépe fungují.

 

2/ Regenerační mechanismy organismu. V genech všech buněk (v buněčném jádru) máme zakódováno, že buňky stále chtějí fungovat podle svého ideálního programu. To znamená směřují k tomu, aby ideálně fungovaly. Pokud mají vhodné podmínky pro svoji činnost, dobře fungují.  Tento princip všichni známe – je to stejný princip, když si odřeme koleno. Pokud ránu ponecháme v klidu, odřené koleno se samo zahojí. Pročištěné buňky, pokud pomocí plnohodnotné výživy dostanou dostatek všech potřebných živin, po detoxikaci lépe fungují a organismus se sám opravuje. To má vliv i na bronchiální astma.

 

3/Odstranění vnitřního zánětu.. Při odstranění (eliminaci) potravin, které vyvolávají alergické reakce (u každého pacienta mohou být tyto potraviny jiné a je nutno předem zjistit), se odstraní hlavní spouštěče, které vyvolávají astma. Tím dochází v organismu k odstranění vnitřního zánětu, který se obecně považuje za hlavní příčinu astmatu.

 

4/ Posílení imunitního systému  pročištěním a ozdravením střevního traktu. Potíže při astma bronchiale bývají způsobeny chybnou reakcí imunitního systému. Tlusté střevo má důležitou úlohu, co se týče kvality fungování imunitního systému. Zde sídlí přibližně 60 až 70% buněk imunitního systému. Pravdou je, že většina populace má střevní mikroflóru vlivem nevhodné stravy poškozenou a díky tomu mohou mít lidé nejenom dlouhodobé střevní potíže, ale i alergie, kožní onemocnění, gynekologické a urologické problémy, bolesti hlavy, mohou cítit zvýšenou únavu, ale i trpět dalšími závažnými zdravotními neduhy jako je bronchiální astma. V průběhu detoxikace dochází k odlehčení střevního traktu a tím i k posílení imunitního systému. Většina přírodních lékařů a léčitelů při léčení astmatu správně začínají tím, aby u svých pacientů obnovili správnou funkci střev.

 

Ještě důležitá poznámka. Každý pro sebe vždycky hledá to nejlepší řešení svého zdravotního problému, to je pochopitelné. Na internetu se popisují různé doplňky, čaje, bylinky, tinktury, které pomáhají při astmatu. Některé z nich skutečně mohou nakrátko pomoci, podobně jako léky. Zde bych chtěl všem hledačům vzkázat:  Pokud se řešení, které si nakonec zvolíte pro své bronchiální astma, nezabývá vaší celkovou výživou, eliminací nevhodných potravin, stavem vašeho střevního traktu a celkově vaším životním stylem, pouze zbytečně utratíte peníze.   To mohu garantovat. Zde neexistují žádné zkratky. Regenerační metody německých lékařů přírodní medicíny se odlišují právě v tom, že řeší problém astmatu systematicky.  Zbavíte se současně nejen astmatu, ale i jiných zdravotních problémů. Ozdravení je totiž celkové. A navíc je to dlouhodobě odzkoušeno. Chcete ještě více…?

 

V Centru řízené regenerace s.r.o. v Praze používáme stejné metody jako němečtí lékaři přírodní medicíny.   Pracujeme jako poradna tj. ambulantním způsobem pro klienty z celé České republiky. Vaši regeneraci dlouhodobě řídíme. Ale hlavní aktérem celé regenerace jste vy, bez vás to nejde.  Naši klienti od nás dostávají přesné písemné návody. Na začátku s klientem vždy vyjasníme jeho aktuální zdravotní stav a kondici a pak dohodneme individuální postup ozdravování. S klienty jsme v kontaktu pomocí e-mailu, telefonu, Skypu, v případě potřeby i osobně v naší kanceláři v Praze. Ale nemusíte nikam jezdit. Veškeré ozdravování i konzultace k němu probíhají i na dálku, pro vás v pohodlí domova v běžném pracovním rytmu. Nepotřebujete na to žádnou dovolenou.

 

 

Pokud se chcete zbavit astmatu a ještě třeba i jiných zdravotních problémů, které můžete mít (např. kožní problémy, záněty močových cest apod,) pak naše metody vám mohou pomoci současně. Dochází vždy k celkové regeneraci.  Zavolejte nám a podle Vaší konkrétní situace dohodneme postup.   Kontaktujte nás na tel. 777 143 283 nebo 7777 44 247 v pracovní době 10.00 až 17.00 nebo nám napište mail. 

 

Autor článku: Ing. Vladimír POPOV, Copyright, 2015

Poznámka o autorovi: Autor je lékařsky certifikovaným specialistou na oblast plnohodnotné výživy a lékařsky řízených půstů (Německo 2013). Oblastí zdraví a výživy se zabývá více než 30 let, z toho 15 let profesionálně. Řídí Centrum řízené regenerace s.r.o. Publikuje především na internetu. K datu copyrightu zveřejnil více než 50 odborných článků o souvislostech mezi výživou, překyselením organismu a pravou příčinou nejrůznějších zdravotních problémů.

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva