CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE s.r.o.

Léčba problémů

Proč vám můžeme pomoci vyřešit mnoho zdravotních problémů?

Metody přírodní medicíny působí na organismus komplexně

Tento článek by měl pozorně přečíst každý, koho trápí jeden a nebo i více zdravotních problémů současně. Metody německých lékařů přírodní medicíny, které používáme, což jsou hluboká detoxikace a následná plnohodnotná výživa, mohou výrazně pomoci u velkého množství zdravotních problémů, a to současně. Můžeme směle říci, že tyto metody jsou v celém spektru přírodních metod ty nejúčinnější. A vždy pomohou, jen někdy to může trvat déle. Většinou každý po prvních 14 dnech ozdravování na vlastní kůži pocítí, že ozdravování funguje. Dále v článku podrobně vysvětlíme, proč je to možné.  Zde je třeba jen zdůraznit, že německá přírodní medicína patří ke světové špičce, přírodní lékaři s titulem MUDr. jsou v Německu respektováni a státem uznáváni. Platí je i zdravotní pojišťovny. Přírodní medicína má v Německu dlouhou tradici. Troufneme si říci, že výše uvedené metody mohou pomoci v řadě případů, kde si klasická medicína se svými léky neví rady. Jednoduše proto, že fungují na jiných základech. Co je určitě nejzajímavější: metodiky Regeneračních programů máme pro vás připraveny pro domácí užití, nemusíte jezdit na žádnou kliniku a ozdravujete se doma. I při práci v běžném pracovním režimu. A není to nic těžkého.

Při jakých zdravotních problémech vám pomůžeme? 

Ozdravujeme prakticky při všech zdravotních problémech. Protože oficiální lékařské třídění zahrnuje cca 25000 až 30 000 zdravotních problémů (příznaků), nemůžeme u všech vysvětlit, jak na ně ozdravovací metody působí. Samostatně máme zpracovány nejdůležitější zdravotní problémy, na které podle oficiálních lékařských metodik tyto ozdravovací metody dobře působí (po kliknutí můžete najít samostatný článek, pro konkrétní zdravotní problém. Nové články postupně zpracováváme a doplňujeme):

akné, alergie,  astma, ateroskleróza,  bolesti zad, cukrovka, deprese, dna, ekzémy, glaukom, chronická bronchitidachronická duodenitida (zánět dvanáctníku), chronická kolitida, chronická gastritida, chronická zácpa,  chronický zánět slinivky, chronický zánět žlučníku,  ischemická choroba srdeční, kopřivka,  lupénka, metabolický syndrom,  migréna, nadváha (obezita)neuropatie končetin neuróza, neplodnost u mužů i žen,  osteochondróza  páteře, osteoporóza,  poruchy erekce, poruchy spánku, premenstruační syndrom, psychosomatické poruchy, reflux jícnu, revmatismus včetně revmatické artritidy,  roztroušená skleróza, stresy, střevní dysbakterioza,  srdeční arytmie,   senná rýma, únavový syndrom, vysoký cholesterolvysoký krevní tlak, zánět dutin, zánět močových cest,   zánět pochvy, zažívací potíže, ztučnění jater – steatóza, žilní poruchy a další.

Lékařské metody přírodní medicíny působí úplně jinak než léky, a proto také mohou pomoci i v případech, kdy klasická medicína tvrdí, že jsou neléčitelné. Neléčitelné ale jen léky. To je asi pravda.  Ale hluboká detoxikace ve spojení s plnohodnotnou výživou je úplně jiný postup. Postupně vrací váš organismus do stavu plné funkčnosti, zlepšuje fungování člověka komplexně. Jednoduše řečeno hluboká detoxikace podstatně změní vnitřní biochemické prostředí. To začne být příznivější pro funkci enzymů, hormonů a nervů – hlavních regulátorů organismu. Narušená funkce enzymů, hormonů a nervů je častou příčinou mnoha zdravotních problémů. Po hluboké detoxikaci následná plnohodnotná výživa zajistí všechny potřebné živiny. Buňky dostávají potřebný stavební materiál pro tvorbu enzymů a hormonů a všech mnoha tisíc látek, které organismus potřebuje. Právě nedostatek některé ze 46 esenciálních živin stojí často také narušuje činnost buněk. Buňkám chybí “materiál” na výrobu hormonů, enzymů, imunitních a mnoha dalších látek. Proto kombinací těchto dvou metod dochází k výraznému zlepšení zdravotního stavu a postupně odcházejí zdravotní problémy. I když je jich několik a zdánlivě nesouvisejících. To ozdravování umí…a ve světě existuje početná skupina lékařů, kteří léčí právě touto cestou. I nejslavnější lékař všech dob Hippokrates léčil v době, kdy nebyly žádné léky, obdobným způsobem.

Nejjednodušší start každého ozdravování

Pokud se potřebujete snadno začít ozdravovat při jakémkoliv zdravotním problému, tak nejjednodušší je začít Zásaditým ozdravným programem, což je program pro hlubokou detoxikaci, odkyselení organismu. Tento program je určen všem, kteří užívají nějaké léky. Při tomto ozdravném programu se nijak nehladoví, ale máte speciálně upravenou odlehčenou potravu zaměřenou na změnu vnitřního biochemického prostředí organismu. Již v průběhu těchto 14 dnů se výrazně odlehčíte, klientům se upravuje tlak, odcházejí kožní potíže, odstraňuje se únava. Budete se až divit kolik budete mít energie. Touto hlubokou detoxikací si připravujete základ pro další ozdravení, které se dostaví ve druhé fázi tohoto ozdravného programu – po přechodu na plnohodnotnou výživu. Ta se nasazuje po počáteční 14 denní detoxikaci.  Bližší informace o Zásaditém ozdravném programu najdete v článku Zásaditý ozdravný program. Tento program je určen pro domácí užití v běžném pracovním rytmu. Nemusíte na žádnou kliniku, vše provádíte podle našich pokynů v pohodlí svého domova v běžném pracovním rytmu.

I když lidé mohou pochybovat, že něco tak jednoduchého může fungovat, praxe to dokazuje. Důkazem je řada německých klinik přírodní medicíny, která  již desítky let úspěšně funguje právě na těchto metodách. Můžeme vám doložit. Pokud by metody nefungovaly, asi by tyto kliniky tak v konkurenčním boji dlouho nepřežily. A proč se masově nešíří? Na to je jediná odpověď…tyto metody jsou pro pacienta náročnější, vyžadují jeho aktivitu. Pacienti dosahují výsledků, ale za cenu určité změny v životním stylu. Zejména ve výživě, kde je nutno přejít od chaosu k určitému jednoduchému řádu, který zajistí plnohodnotnou výživu a všech 46 esenciálních živin, bez kterých to nejde. Ale mnoho lidí nechce nic měnit a raději přežívají s pilulkou…

Jaký je rozdíl mezi léčením a ozdravováním?

Naši klienti se nás dost často ptají na to, jaký je rozdíl mezi léčením a ozdravováním – řízenou regenerací. Na to máme jednoduchou odpověď. K léčení se používají léky, ozdravování se provádí především pomocí lékařských ozdravovacích metod založených především na hluboké detoxikaci, a následné plnohodnotné výživě. Tato kombinace je vždy základní a směřuje k celkovému ozdravení organismu. K tomu se v případě potřeby používají i metody klinické psychologie, popřípadě další metody. My používáme prověřené ozdravovací metody německých lékařů přírodní medicíny, sami si nic nevymýšlíme. Reference na nás a tyto metody najdete v článku REFERENCE. Výhodou ozdravování je, že ho lze provádět kdykoliv a paralelně s užíváním léků. Jakmile k ozdravení dojde, váš lékař sám pochopí, že léky již nepotřebujete a přestane vám je předepisovat.

Moderní lékařské ozdravovací metody jsou poctivou cestou, jak organismus znovu uvést do rovnováhy a zbavit se závislosti na lécích. Odpovídají zákonům fungování lidského organismu, a proto fungují. Tyto ozdravovací metody nejsou ani nijak náročné na provádění Jde jen o to trochu změnit své priority a nahlížení na svůj vlastní život a zdraví. Naše společnost je svým zaměřením v oblasti zdraví ojedinělá, tyto metody podle našich informací používáme jako jediní v ČR. Nepoužíváme žádné tajemné léčebné energie, zázračné bylinky ani “superpřípravky” (které beztak separátně nefungují). Vsadili jsme na jistotu, používáme metody, které jsou již lékařsky prověřeny v zahraničí. My jen naše klienty školíme z těchto metod a pomáháme jim v aplikaci.

Na jakém základě fungují moderní lékařské ozdravovací metody? Jaká je jejich úspěšnost?

Moderní lékařské regenerační metody fungují jinak než léky. Nepůsobí na jednotlivé příznaky zdravotních problémů, ale kompletně na celý organismus. Odpovídají zákonům fungování organismu:

např.

1. zákonu homeostázy – organismus se neustále snaží vyrovnávat své vnitřní podmínky (např. v organismu udržuje stálou teplotu, stálé biochemické prostředí – např. acidobazickou rovnováhu). Pokud organismus systematicky přetěžujeme a nebo mu nedáváme potřebnou plnohodnotnou výživu (to se hodně podceňuje), vznikají nerovnováhy, které jsou základem zdravotních problémů. Pokud tyto podmínky změníme, organismus se zase může uzdravit. Tak působí i ozdravovací metody.

2. zákonům fungování hormonů a enzymů v organismu Enzymy a hormony jsou stěžejní pro všechny pochody v organismu. Jsme jimi řízeni. Bez nich v organismu neproběhne skoro nic. Enzymy a hormony vznikají v buňkách, které pro jejich výrobu potřebují dostatek všech esenciálních živin. Když organismus nemá všechny živiny t.j. plnohodnotnou výživu, nemohou tyto enzymy a hormony ani vzniknout.

3. zákonům fungování lidských buněk

Pokud organismus nezvládá odstraňovat toxiny produkované buňkami do krevního oběhu, mění se biochemické prostředí okolí buněk a to často brání tomu, aby buňky enzymy a hormony správně fungovaly. Tím vzniká celá řada zdravotních problémů. Hluboká detoxikace mění radikálně biochemické prostředí v okolí buněk a zlepšuje podmínky pro fungování lidských buněk.

Základní německé lékařské ozdravovací metody, které používáme – t.j. Půst pro zdraví nebo Zásaditý ozdravný program následovaný vždy Plnohodnotnou výživu působí v souladu s těmito základními zákony organismu.  Jejich společné nasazení pomáhá, aby organismus lépe fungoval, ten se celkově ozdravuje a zdravotní problémy mizí. Tyto ozdravovací metody vychází z toho, že každý organismus má sám v sobě dost sil na uzdravení a regeneraci, jen se mu musí vytvořit vhodné podmínky.

Tyto ozdravovací metody působí univerzálně.  Zlepšují zdravotního stav každému, kdo je použije. Tyto lékařské ozdravovací metody působí ve dvou hlavních směrech:

1/ do organismu přinášejí dostatek všech esenciálních živin, bez kterých organismus nemůže fungovat a musí být dodány potravou (organismus je nutně potřebuje, ale neumí je vyrobit). Běžně lidé díky nahodilému stravování trpí plným nebo částečným nedostatkem některých živin, a to způsobuje velkou řadu zdravotních problémů. Dodáním všech živin se tyto zdravotní problémy mohou vyřešit.  Zde je třeba jen zdůraznit, že opravdu plnohodnotnou výživu, která obsahuje všech 46 esenciálních živin v potřebných množstvích, si nemůžete stanovit sami, neboť k tomu potřebujete znalosti a databázi potravin. Pro výsledek ozdravování je však klíčová. Mnozí lidé si myslí, že jí zdravě, když jí ovoce a zeleninu. Nebo když si nakupují potraviny na farmářských trzích nebo ve zdravé výživě. Nebo si pečou domácí chléb. To vše může pomoci, ale na výživu se musí vždy pohlížet jako na CELEK a zda tento CELEK přináší dostatek všech 46 esenciálních živin. A toto běžná nahodilá strava nikdy nezaručuje, ta může jen zasytit. Toto zasycení zvládne každý, každé jídlo má nějaké ty kalorie. Proto lidé žijí v domnění, že když se nějak zasytí, že to stačí. Ale opravdu zdravá výživa z lékařského hlediska potřebuje určitý plán příjmu všech 46 živin, který si ale nemůžete udělat sami. Je to vysoce odborná činnost. V tomto směru většina lidí ještě “žije v době temna”, a proto se také sami bez dobrého plánu nikdy nevyléčí, i když si myslí, že se stravují zdravě. Blíže se o tom můžete dočíst v článku plnohodnotná výživa, která je i relativně snadná na užívání.

2/ v organismu nastolují v okolí buněk příznivější biochemické prostředí (zejména je důležité, aby toto prostředí nebylo tzv. překyseleno), což brání dobré činnosti buněk. Znečištěné okolí buněk brání vzniku enzymů, hormonů, imunitních látek i přenosu signálů mezi nervovými buňkami. Odkyselení okolí buněk (úprava biochemického prostředí) provádíme delšími Půsty pro zdraví nebo Zásaditým ozdravným programem podle lékařských metodik. Tím dosáhneme toho, že se NAJEDNOU vytvoří příznivé prostředí pro VŠECHNY enzymy, hormony i nervový systém. Protože enzymy, hormony a nervový systém ovlivňují v organismu prakticky všechno, má nastolení příznivějšího vnitřního biochemického prostředí dalekosáhlý vliv na mnoho zdravotních problémů.

Toto jsou základní podmínky, které přinesou výraznou vnitřní změnu v organismu. Homeostáza to samozřejmě zaznamená a dochází k odstranění zdravotních problémů. Ale je třeba mít trpělivost, organismus potřebuje čas na to, aby se zotavil. Je to obdobné, jako když rostou vlasy. také to není hned.  Ale odměnou každému, kdo je trpělivý, je celkové ozdravení, najednou se zbavíte i více zdravotních problémů. A bez vedlejších efektů. To žádná pilulka nezvládne. 

Kontrola ozdravování – laboratorní měření

Naši klienti nám často kladou dotazy, jestli se dá ozdravování také nějak měřit. Ozdravování totiž není tak rychlé, jako vzít si tabletku Ibubrofenu, kdy výsledek je rychlý. Řízená regenerace trvá déle a klienti jsou často netrpěliví. V dnešní době laboratorních metod není nic jednoduššího. Klientům proto doporučujeme, aby si před zahájením ozdravování s námi vyžádali od svého ošetřujícího lékaře poslední aktuální laboratorní rozbory (krev a moč). Případně získali aktuální hodnoty v nezávislé laboratoři.

Samozřejmě klienti ozdravení pocítí i přímo fyzicky ihned na začátku. Např. po Zásaditém ozdravném programu nebo po Půstu pro zdraví se dostaví přímo pocit odlehčení, zklidnění, často se upraví i krevní tlak a kožní potíže. Výsledky nasazení plnohodnotné výživy ale nejlépe ukážou právě laboratorní výsledky, protože skutečné ozdravování probíhá uvnitř organismu, kam nevidíme. A trvá to déle. Klientům doporučujeme zhruba po 6 týdnech plnohodnotné výživy si udělat aktuální laboratorní testy. A právě na porovnání předchozích a aktuálních laboratorních hodnot klienti (a většinou i ošetřující lékaři) poznávají, že se skutečně ozdravují. Laboratorní výsledky zejména u klientů, kteří trpí nějakými zdravotními problémy (vysoký cholesterol, dna, vysoký tlak, vysoké triglyceridy i špatný krevní obraz) bývají výrazně lepší. Praktické výsledky se dostavují později, tělo má určitou setrvačnost. Je to obdobné, jako když se hojí zlomená kost. Vlasy a nehty také nerostou nejrychleji! 6 týdnů jiného stravovacího režimu není zas tak dlouho a sami poznáte, že to má smysl.

Naší „pilulkou“ jsou všechny nenahraditelné esenciální živiny, které dodává systém plnohodnotné výživy. Tu dokážeme upravit individuálně na základě zdravotního stavu a preferencí klienta.

Nezávislé laboratorní výsledky, které si vy sami necháte udělat v laboratoři, jsou pro nás základem, kam směřovat vaše ozdravování. Každý člověk k nám přichází s jiným výchozím zdravotním stavem, s jinou vnitřní zásobou minerálů a různým stupněm znečištění. Ozdravování se musí řídit individuálně. Plnohodnotná výživa je v Německu schválená léčebná metoda, jejíž úspěšnost je prověřena na množství pacientů (viz Reference). My ji u svých klientů důsledně uplatňujeme a vidíme, že dobře funguje.

Jaké hlavní regenerační metody používáme při regeneraci – ozdravování

V současné době při regeneraci našich klientů používáme typizované Regenerační programy zaměřené na konkrétní zdravotní problémy. Tyto regenerační programy jsou sice zaměřeny na konkrétní zdravotní problém, ale ozdravují celkově. V programech se  používají  zejména tyto regenerační metody a prvky:

– Plnohodnotná výživa.  Ve výživě naši klienti obvykle dělají největší chyby a je zde i největší potenciál pro ozdravení. Nesprávný dlouhodobý způsob stravování je jednou z hlavních příčin většiny zdravotních problémů, v nápravě většinou výrazně nepomohou žádné masáže, akupunktura ani bylinky. Pomůže jen přenastavení vašeho dlouhodobého stravovacího systému. Lidé si většinou myslí, že se stravují správně. Ale pokud vám váš stravovací systém nenavrhl dobrý výživový poradce nebo nepoužíváte vědecky zdůvodněný stravovací systém, je vysoce pravděpodobné, že se stravujete špatně. Pokud máte nějaký zdravotní problém, je to skoro jisté.  Právě výživa, která obsahuje dostatečné množství všech 46 nenahraditelných živin je schopná organismu pomoci se ozdravit. Jiný způsob v podstatě neexistuje – bez esenciálních živin se nehojí tkáně, nefunguje dobře imunita, jsou problémy v hormonálních systémech atd. Esenciální živiny ovlivňují v organismu prostě všechno.

– Intenzivní lékařský půst jedná se o metodu řízeného hladovění. Provádíme podle prověřené německé lékařské metodiky a máme k tomu certifikát. Tato metoda slouží zejména k důkladnému pročištění a harmonizaci organismu. Upravuje vnitřní biochemické prostředí organismu.  Je třeba si uvědomit, že nejde o žádná kouzla: jen pročištěný organismus následně umožní, aby se potřebné esenciální živiny dostaly do příslušných tkání a orgánů, kterým pak pomáhají obnovit činnost. Také začne lépe fungovat hormonální a enzymatický systém. To je podstata uzdravování po půstech. Předpokladem je nastolení kvalitní výživy a obnovení nezbytných zásob esenciálních živin v organismu, které zejména lidé se zdravotními problémy mohou mít vyčerpány. Ještě poznámka k plnohodnotné výživě. Tuto si není možné stanovit amatérsky, většina lidí totiž nemá databáze potravin, ani potřebné znalosti. 

– Zásaditý ozdravný program – pro klienty, kteří nemohou (nebo nechtějí) používat striktní půst, používáme jiný účinný systém pro odkyselení organismu (zejména okolí buněk, které brání jejich dobrému fungování) pod názvem  Zásaditý ozdravný program. Bez důkladné detoxikace nikdy nemůže žádné ozdravování začít. Ale jen detoxikací to nikdy nemůže skončit. Pak je vždy nutné přejít na plnohodnotnou výživu. A na to zapomínají všichni, kdo se například soustředí jen na detoxikaci a zapomínají na kvalitní plnohodnotnou výživu po skončení. 

– Vyloučení některých potravin z výživy a sledování acidobazické rovnováhy –  u některých zdravotních problémů není vhodná konzumace všech potravin, proto v našich speciálních regeneračních programech, vylučujeme problematické potraviny ze stravy. Ale při jejich vyloučení ze stravy zároveň sledujeme, aby byla zajištěna plnohodnotnost výživy z hlediska všech esenciálních živin. Současně sledujeme, aby výživa zajišťovala i acidobazickou rovnováhu organismu

– Postupná eliminace léků. Naše regenerační programy postupně regenerují a vytvářejí podmínky, aby se klienti mohli postupně zbavovat léků. To se pak provádí v dohodě s ošetřujícím lékařem, který samozřejmě pokrok v regeneraci zaznamená. Toto je významná regenerační metoda a obvykle se s ní začíná cca 3 měsíce od začátku regenerace. 

– Úprava životního stylu –  sem spadají metody správného časování jídel, zvládání stresu, správný pohyb a některé speciální autoterapie.

Výše uvedené metody pomáhají řešit mnoho zdravotních problémů. Rádi vám poradíme. 

Jak probíhá řízená regenerace?

Pracujeme jako poradna pro klienty z celé České republiky. Ale nikoho nevyšetřujeme a nestanovujeme diagnózy (ty už máte od svých lékařů). My pomáháme s regenerací, ozdravováním. Regenerační programy zasíláme klientům e-mailem po zaplacení.  Naši klienti od nás dostávají vše v písemné podobě, fungování regeneračního programu i všech regenerujících prvků podrobně popsáno a odůvodněno. V našich regeneračních programech nepoužíváme žádné neznámé ani tajemné síly či energie. Každý klient má možnost s námi tento program konzultovat a klientům ho pomáháme správně zavést do životního a stravovacího stylu. Provádět však musí klient. Naše programy jsou tudíž vhodné pro aktivní lidi, kteří chtějí u sebe něco změnit. S klienty jsme v kontaktu pomocí e-mailu, telefonu, Skypu, v případě potřeby i osobně v naší kanceláři v Praze.  Veškeré ozdravování i konzultace k němu mohou probíhat na dálku, pro vás v pohodlí domova v běžném pracovním rytmu. Nepotřebujete k tomu žádnou dovolenou.

Pokud máte nějaký zdravotní problém, který potřebujete řešit,  napište nám nebo zavolejte. Vybereme pro vás nejvhodnější postup založený na našich regeneračních programech. Pomocí metod lékařů přírodní medicíny je možné se zdravotních problémů zbavit. Kontaktujte nás v pracovní době od 10.00 do 17.00 na tel. 777 143 283 nebo 7777 44 247 nebo nám napište mail. Případně nám pošlete sms, ozveme se vám sami.

Autor článku: Ing. Vladimír POPOV, Copyright, 2015, revize 2018

Upozorňujeme návštěvníky, že tento web již neudržujeme.

Aktuální informace a články najdete na novém webu.

CENTRUM ŘÍZENÉ REGENERACE

NAŠE METODY

Používáme metody lékařů přírodní medicíny, které zlepšují fungování organismu a tím i celkové zdraví. Proto logicky odcházejí i zdravotní problémy.


V případě potřeby volejte v pracovní dny v době od 13.00 do 17.00 na tel.
777 744 247
Preferujeme komunikaci pomocí e-mailu.

Jméno

Příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva